Ostatnio przeglądane

zamknij

Czas realizacji zamówienia to ok 6-8 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas realizacji może się nieco wydłużyć, jednak na pewno zostaniesz o tym poinformowany/a.

Oczywiście, jeśli jest fizyczna możliwość poprawy, zawsze można odesłać do nas błędnie zmierzony produkt w celu zmiany wymiarów. Prosimy wcześniej skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta w celu uzgodnienia szczegółów.

Co jakiś czas udostępniamy kody rabatowe dla naszych obserwatorów w portalach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka i Instagrama!

Najprostszym sposobem czyszczenia jest przecieranie ich co jakiś czas wilgotną szmatką.

Jest możliwość wykonania produktów o wymiarach innych, niż te dostępne w konfiguratorze jednak nie będą one objęte gwarancją. Zamówienia na produkty niestandardowe można składać pod adresem: sklep@projekt-roleta.pl

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów, produkty o "właściwościach określonych przez konsumentów w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związane z jego osobą" nie podlegają prawu odstąpienia od umowy.

W przypadku konieczności zgłoszenia usterki prosimy wysłać wiadomość na adres: sklep@projekt-roleta.pl opisując zaistniałe uszkodzenie. W miarę możliwości prosimy również o dołączenie zdjęć.

Okres gwarancji wszystkich produktów zakupionych w naszym sklepie to 2 lata.